Pomalu již přemýšlíte o dnech babího léta, podzimu a zimy?

Také cítíte ten ranní chlad i když sluníčko ještě krásně hřeje? Dlouhé dny pomalu vystřídají delší noci a tak je třeba chvíle, kdy je noc ještě mladá trochu rozzářit. Malá nápověda. Co třeba tvořením, potkáním se….

Naplánujte si jak přežít ty krátké a chladné dny

Po zodpovězení následujících otázek nabízíme pomocnou ruku. Nebojte, není to test spokojenosti, vaší inteligence, ani horoskop. Je to naše nabídka tvořivých výtvarných kurzů pro dospělé a kroužků pro děti pro vaše podzimní a zimní dny.

Odpovídáte kladně na následující otázky?

Malujete doma na koleně? Kreslíte si při schůzích na kousky papíru? Hnětete si v kapse kamínek? Potřebujete ke svému spokojenému životu tvořit? Chystáte se na školu uměleckého směru? Rádi byste, aby vaše děti trávili smysluplně volný čas? Přijďte  do Ateliéru ŠUM.

Pak přijďte

Podívejte se do rozvrhu a najděte kurz pro sebe.

Přihlašte se do kurzů malování kreslení.
Přihlašte se do kurzů keramiky.
Přihlašte se do kurzu šperku.
Přihlašte se do kurzu vitráže.
Přihlašte se do textilních kurzů. nebo do kurzu ruční knižní vazba, kurzu grafiky, kurzu přípravy na architekturu, kurz cínovaných šperků.

Je libo kurz kratší? Pak se podívejte na výtvarné dílny.

Co je u nás nového?

Kromě ročních akreditovaných kurzů pro učitele budou nově akreditovány i jednosemestrální kurzy pro učitele.

Jsme zodpovědní a pečujeme o bezpečné prostředí. Jak fungování atelieru změnil covid? Jak to bylo u nás a jak se chráníme nyní najdete zde.

Nově nabízíme možnost individuálních lekcí pro děti. Dospělí jsou samozřejmostí. Vyberte techniku a dejte nám vědět. Vybereme termín vyhovující oběma stranám.

Pro koho jsou naše kurzy?

Pro děťátka, robátka, tetičky, babičky i dědečky, pro  dámy i pány, slečny i mladé pány.

Zkrátka pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od…..( zde prosím doplňte váš důvod) a ještě se při tom něčemu naučit a poznat nové přátele.

Proč si vybrat Ateliér ŠUM?

.Zameškané hodiny si můžete nahradit. Kurzy můžete kombinovat. Nevejdete se svým náročným týdnem do našeho rozvrhu? Svěřte se. Něco společně vymyslíme.

Výtvarné kurzy vedou výtvarníci s pedagogickou praxí.Věrní, občané Prahy 1, senioři a studenti mají u nás slevy, ty najdete v ceníku. Můžete přijít jen občas, můžete chodit celý rok. Kurzy jsou semestrální i hodinové.  Toto je Několik dobrých důvodů proč navštěvovat Ateliér ŠUM – Školičku u sv. Michala- výtvarné kurzy Praha.

Tak a teď už navštivte náš rozvrh kurzů a přiřaďte váš volný večer k našemu rozvrhu kurzů a pošlete přihlášku. Těšíme se na vás v říjnu! Kurz kovového šperku se těší již v polovině září.

Nevíte, který kurz zvolit, pište, volejte…..

Více Zuzana Klápšťová, tel: +420-606 908 230, e-mail: piste@kurzyuzuzy.cz