Tato galerie prezentuje výrobky, které si můžete rovnou objednat. Stejně tak, ale můžete zadat své přání a výrobek může být vyroben podle Vašich požadavků. Tato galerie představuje jednak moje originální výrobky a jednak umělecké práce  mých známých, kamarádů, kolegů, či žáků.

Křehké výrobky předáme pouze do Vašich rukou. Můžete si je u nás kdykoli po domluvě vyzvednout, nebo Vám je dopravíme na místo určení, kde si je převezmete. V tom případě připočítáme jeho dopravu. Poštou je neposíláme. Ostatní výrobky, které přepravu poštou snesou,posíláme poštou.

Volejte nebo pište:

Zuzana Klápšťová
V Jirchářích 14, Praha 1
telefon: +420-606 908 230
e-mail: piste@kurzyuzuzy.cz

Přečtěte si obchodní podmínky naší prodejné galerie.

S keramikou a krajkou jsem se potkala  na střední umělecké škole. Oba obory mi byly ze všech ostatních, které jsem v té době objevovala nejblíže a poskytly mi výtvarné prostředky, které byly vhodné pro mé osobité výtvarné vyjádření. Moje představa pronikala v těchto technikách snadněji do materiálu a tak se postupně staly nejvyužívanější. V době vysokoškolských studií převládaly techniky textilní – hlavně paličkovaná krajka a šití.  Krajka se stala součástí mé diplomové práce. Postupem doby, začala převládat keramika. Začalo se mi líbit bořit ruce do hlíny a hníst ji do tvarů, o které si hlína sama řekla. Nyní jsou mé práce  především keramické. Mám v oblibě i různé jiné techniky jako je malba na hedvábí, batika, enkaustika, Tiffany vitráž a vytvářím jimi různé důležité věci( kabelky, kalhoty a sukně, zrcadla a zrcátka, lampy). Zkrátka to, co zrovna já nebo někdo jiný nutně potřebuje.  A tak občas podle nálady plápolám mezi tím, či oním a vytvářím věci, které mají ke krajce či hlíně notně daleko. Ke krajce se vracím občas, ale o to raději. Technikou provazové paličkované krajky jsem vytvořila kostýmy pro dvě divadelní představení. Navrhla jsem kostýmy pro taneční soubor. Vytvořila jsem origami velké objekty pro film.Technikou keramiky jsem vytvářila větší či menší objekty. Například čertovský štamgast do restaurace, domovní znamení na jihočeské selské stavení, ale i hrnky, mísy, květináče,Interiérové sošky. Vytvářím na co mám zrovna chuť nebo co si zrovna kdo přeje udělat.