Darujte zimu v teple našeho ateliéru

Také máte v zimě více času na přátele? Asi je to těmi dlouhými chladnými večery, kdy je příjemnější sedět někde v teple. Ideálně za pecí. Ideálně s kupou kamarádů a ideálně s nějakou příjemnou zábavou. Pár věcí z těchto ideálů vám můžeme poskytnout i u nás. Začneme příjemnou zábavou tedy výtvarným kurzem, no a k tomu se jaksi mimoděk nabalí lidé podobného zájmu, ražen. Jak mávnutím proutku se z některých z nich stanou vaši přátelé.

Chcete tohle společenství zprostředkovat svým drahým, blízkým, milovaným?

No tak jim u nás pořiďte Kurz jako vánoční dárek. Je to dost jednoduché a vůbec se u toho nemusíte naběhat. Napište, zavolejte, ostatní zařídí už Ježíšek.

Dovolím si vás ale inspirovat.

 Co takhle třeba….

Vánoční dárek pro babičku, či dědečka – výtvarný kurz pro seniory.

Vánoční dárek pro přítelkyni – kurz keramiky

Vánoční dárek pro přítele- kurz kreslení a malování

Vánoční dárek pro muže – kurz vazby knih

Vánoční dárek pro ženu – kurz výroby cínovaných či kovových šperků.

Vánoční dárek pro tchyní, či tchána- kurz výroby vitráží.

No neznáme všechny vaše příbuzné, ale  výtvarných kurzů máme mnohem více,máme i kratší výtvarné dílny, takže se koukněte, třeba najdete vánoční dárek.

Je to jednoduché na nákup nemusíte.

Napište, poradíme vám, jaký kurz bude nejvhodnější. Nevíte? Pak zvolte 5, či 10 lekcí na kurz dle výběru. Pošleme vám dárkový certifikát. Obdarovaní si pak sami vyberou kurz, den i hodinu . možnosti najdete v ceníku.

Jak jednoduše tedy vyřešit vánoční dárek pro blízké?

Stačí jenom napsat přihlášku do Ateliéru ŠUM, my pošleme dárkový certifikát. No a pak již můžete  na víno s přáteli.  Zatímco ostatní budou běhat po obchodních centrech, vy si budete užívat přátelských setkání. No a o tom ty vánoce vlastně jsou.

O milých setkáních.

Tak se na jedno setkání s vámi těšíme.

Pište, mailujte, přijďte, poradíme vám s vhodným dárkem.  ještě nevíte, zda je tento dárek vhodný? Přečtěte si o něm podrobnosti v článku Výtvarný kurz jako dárek.

Klidný téměř adventní čas. Ale ne, ještě jsem se nenaučila putovat časem. Zatím kolem běhá jen Martin na bílém koni.

Užívejme si prosincové dny. Buďme si blíž.

Potkávejme se.