Je brzy tma. Jdete z práce a vaše oči častěji spočívají na osvětlených výkladech, než na sluncem ozářeném nebi. Je zima.  Začínáte si uvědomovat, že se to kolem vás začíná nějak divně blýskat. Barvy výkladů již nejsou zelené, žluté a oranžové. Převládá zlatá, stříbrná, červená, zelená. Vejdete do obchodu a uslyšíte, jak kdosi v nějaké vysoké tónině sní o vánocích bílých.

 Cože???

Vycouváte.  No a teď vám to docvakne.  Za nedlouho bude advent. Fakt už jen ČTYŘI týdny do Vánoc? Říkáte si, že už do žádného obchodu do konce prosince nemůžete vstoupit. Tak to tedy nevím, máte snad již všechny dárky? Nemáte, že. V tom případě čtěte pozorně dál. Něco nás pro tyto případy napadlo.

Připravili jsme pro vás výtvarný kurz jako vánoční dárek.

Nejste si jisti, který kurz máte vybrat?

Nevadí, obdarovaný si kurz zvolí sám. Volit může mezi kurzy kreslení, kurzy malování, kurzy výroby šperků, kurzy Tiffany vitráží, kurzy keramiky. Nebo může zvolit volný pohyb v kurzech – permanentku. Termín konání kurzu zvolí podle toho, jak mu bude vyhovovat. Do kurzu může nastoupit kdykoli během roku, podle předem dohodnutého termínu. Takže tedy třeba hned po Novém roce, nebo třeba v květnu. Dárkový vánoční poukaz je čerpatelný po dobu 1 roku.

Co od kurzu můžete očekávat?

Relaxaci i výuku. Podnětné tvůrčí prostředí. Nové přátele – spřízněné lidské duše. Naši ochotu vás vtáhnout do kreativity a rozvíjet vaši představivost. Výuka probíhá v našich ateliérech na Praze 1.

Co až přijde Ježíšek?

Obdarovaný nás po Vánocích, či po Novém roce kontaktuje a vybere si kurz dle vlastních představ.

Jak jej zakoupíte?

Je to jednoduché. Vy objednáte přes přihlášky dárkový vánoční poukaz. Můžete zvolit různou délku návštěvy výtvarného kurzu. 1 a více hodin, 2 měsíce, semestr, rok. Podle toho, jak byl obdarovaný přes rok hodný. My vám pošleme platební údaje a dárkovou poukázku- mailem, poštou, nebo si ji u nás vyzvednete. Kurz zaplatíte převodem, nebo u nás v hotovosti a postaráte se o to, aby poukázku přinesl Ježíšek.

Za kolik?

To záleží na délce kurzu, kterou zvolíte. Vše najdete v cenách kurzů pro dospělé.

Pro koho?

No přeci pro vaše blízké. Vybrat si můžete z kurzů pro děti, dospělé i seniory.

Jak poukázka vypadá?

Najdete ji zde: výtvarný kurz jako dárek.

Pokud si pro ni přijdete, nebo ji budete chtít poslat poštou, přibalíme ještě grafický list. Vytvořený v kurzu grafiky. A vše vložíme do barevné obálky. Stačí jen předat Ježíškovi. To my neumíme.

No a máte dárek.

Nemusíte do obchodu a nemusíte předčasně poslouchat koledy.  S o to větší hutí si je pak třeba zazpíváte o vašich klidných Vánocích.