Způsob tohoto času, zda se mi být poněkud podivným. no bylo to trochu jinak, ale v současné době je vše jinak, a tak vás to asi ani nepřekvapí.

Co je jasné, vánoce nejdou posunut

Také přemýšlíte nad tím jak to v tomto podivném roce uděláte? My také.

Máme řešení

V tomto covidím čase je každá rada co s dárkem dobrá. Něco nás však pro tyto případy napadlo. Jsme připraveni už skoro na vše. jsme velmi flexibilní 🙂 A vy, nebo vaši blízcí mají chuť tvořit? V tom případě čtěte pozorně dál.

Připravili jsme pro vás výtvarný kurz jako vánoční dárek. Platnost čerpání je podle počtu zakoupených lekcí. Najdete to na stránce výtvarný kurz jako dárek

V minulosti jsme pořádali kurzy v semestrálních cyklech. Nyní jsou kurzy po celý rok vždy po 5, či 10 lekcích.

Nejste si jisti, který kurz máte vybrat?

Nevadí, obdarovaný si kurz zvolí sám. Volit může mezi kurzy kreslení, kurzy malování, kurzy výroby šperků, kurzy Tiffany vitráží, kurzy keramiky. Nebo může zvolit volný pohyb v kurzech – permanentku. Termín konání kurzu zvolí podle toho, jak mu bude vyhovovat. Do kurzu může nastoupit kdykoli během roku, podle předem dohodnutého termínu. Takže tedy třeba hned po Novém roce, nebo třeba v květnu. Jste od nás daleko? Zkuste naše online kurzy. Zvolit můžete mezi živým vysíláním a sériemi videí věnují se kresbě, malbě a keramice.

Co od kurzu můžete očekávat?

Relaxaci i výuku. Podnětné tvůrčí prostředí. Nové přátele – spřízněné lidské duše. Naši ochotu vás vtáhnout do kreativity a rozvíjet vaši představivost. Výuka probíhá v našich ateliérech na Praze 1.

Co až přijde Ježíšek?

Obdarovaný nás po Vánocích, či po Novém roce kontaktuje a vybere si kurz dle vlastních představ.

Jak jej zakoupíte?

Je to jednoduché. Vy objednáte přes přihlášky dárkový vánoční poukaz. Můžete zvolit různou délku návštěvy výtvarného kurzu. 1 a více hodin, 2 měsíce, semestr, rok. Podle toho, jak byl obdarovaný přes rok hodný. My vám pošleme platební údaje a dárkovou poukázku- mailem, poštou, nebo si ji u nás vyzvednete. Kurz zaplatíte převodem, nebo u nás v hotovosti a postaráte se o to, aby poukázku přinesl Ježíšek.

Za kolik?

To záleží na délce kurzu, kterou zvolíte. Vše najdete v cenách kurzů pro dospělé.

Pro koho?

No přeci pro vaše blízké. Vybrat si můžete z kurzů pro děti, dospělé i seniory.

Jak poukázka vypadá?

Najdete ji zde: výtvarný kurz jako dárek.

Pokud si pro ni přijdete, nebo ji budete chtít poslat poštou, přibalíme ještě grafický list. Vytvořený v kurzu grafiky. A vše vložíme do barevné obálky. Stačí jen předat Ježíškovi. To my neumíme. můžeme přibalit i dřevěný obal na skicák, či podložku na kreslení s naším logem a originální textilní penál. Opět najdete v galerii kurz jako dárek.

No a máte dárek