Výrobní značka ŠUM je naše.

Před časem nám přišlo psaní. Důležité psaní. Zažádali jsme totiž o udělení výrobní značky pro naše kurzy kovového šperku Puncovní úřad.  A povedlo se. Náš Ateliér ŠUM získal výrobní značku ŠUM. První šperky vyrobené  u nás v Ateliéru ŠUM již byly úřadem opuncovány. Šperky, které jako první nesou výrobní značku ŠUM jsou v galerii pod článkem. Zhotovili je účastníci kurzu kovového šperku pod vedením lektora Karla.

Není nám to šumi fuk.

Důvodů, proč máme výrobní značku je několik. Hlavním důvodem  je, že můžeme v našich kurzech vyrábět šperky ze stříbra těžší než 3g.  Tato hranice gramáže totiž brzdila v rozletu fantazii mnohých návštěvníků kurzu. Za druhé je to známka toho, že si v kurzech úplně nehrajeme, ale při relaxování tvoříme i docela kloudné věci. Třetím důvodem je skutečnost, že u nás vyrobené šperky, bude mít  značku ryzosti, výrobní značku a bude puncován v Puncovním úřadě. Nebude to tedy bezejmenný kus kovu. Znáte to, když si koupíte šperk, koukáte hned na punc, značku , ryzost. No a ty naše šperky je tam od teď mají pěkně jednu po druhé.

Máte někoho, kdo by si  od vás zasloužil dostat doopravdický stříbrný šperk vyrobený vašima rukama?  Nebo si chcete udělat radost a vyrobit si šperk pro sebe?

Přijďte do kurzu kovového šperku. Oslavu udělení výrobní značky již nestihnete, ale můžete si o ní  nechat vyprávět.

Uvidíte, jak výrobní značka  ŠUM vypadá ve stříbře.