Okurková sezóna ? U nás ani náhodou!

Přijďte k nám tvořit, přijďte se k nám zchladit Zdi našeho pavlačového domu na Praze 1, jsou  tak silné, že dovnitř nepropustí teplo a dokonce ani chmury některých dnů.

Pravidelné semestrální kurzy vystřídají kratší letní výtvarné dílny, takové ochutnávky, speciality a jednohubky.

Na své si přijdou

Šperkaři a knihaři.

Tentokrát je na vás nachystána Ruční vazba knih –  japonská a to na  23. 7. Touto technikou vázání knih skvěle adjustujete fotky z dovolené. Nebo vytvoříte třeba kamarádce svatební album. Když se ví jak na to, je to jednoduché. Zvládnou to i méně zruční lidé. Tak nebojte a pojďte na to. Pak si 30.7. dáme ještě klasickou knihu. V srpnu 15. přijde na řadu další, už poslední  koptská vazba.

Minikurz kovového šperku můžete brát jako zkušební, zda se přihlásíte na celý rok.  Chcete vyrobit pouze pár malých kousků? Pak minikurz je dobrá volba. Šperk skutečnými zlatnickými nástroji můžete udělat 8. až 12.7. V srpnu 26 až 30. Můžete zkusit řezat zlatnickou pilkou, můžete pájet pistolí. Váš první šperk bude na světě. Jste zkušení? Tak to bude stý šperk, to nevadí. Užijete si to stejně, jako poprvé.

Grafici

Grafiku, tak tu můžete vyzkoušet 12. a 13. 8. večer. Můžete vyrobit matrici a získat tak nespočet tisků.

Skleněnky

Skleněnou, nebo keramickou mozaiku můžete zkusit 5. a 6.8. zase večer. Poznáte techniku, kterou  lze vdechnout starým předmětům nový život.

Cínaři

Cínovaný šperk pouze pro dva zájemce.Je náš jediný sobotní kurz v létě. 3.8. do vás lektor nahustí své mnohaleté zkušenosti.

Třeba vás jeden z výtvarných mini kurzů chytne a rozhodnete se v něm pokračovat i v zimním a jarním semestru. Na rozvrh  Ateliéru ŠUM můžete kouknout i přihlásit již nyní.

Pěkné léto a ať vám rostou OKURKY.:)