Možná se na dalekém horizontu pomalu rýsuje doba, kdy budeme moci opět otevřít naše ateliery.

Věřte, s nadějí ji vyhlížíme.

Současná doba není příznivá pro nikoho. Ovšem při kompletním uzavření se dopady korona krize ještě násobí. Proto si velmi vážíme vaší trpělivosti.

Jak situaci budeme řešit?

Co bude s kurzem, který jste si předplatili?

Chcete kurz koupit jako vánoční dárek?

Toto jsou vaše otázky i naše úvahy.

Tato věta je aktualizací současného stavu věcí: Zdá se, že bude možné otevřít opět naše kurzy a to od 7.12.2020. ještě dáme vědět, ale už si pomalu balte svá výtvarnická fidlátka:).

(Tuto větu zde nechávám pro věky příští :Jakmile to bude možné, začneme s kurzy a nahrazováním lekcí. V současné době (je 25.11.2020), to však zatím otevření není možné). Zbývá nám, než vyhlížet oranžového  PSA u našich dveří a doufat, že v něm nepřibydou nějaké pro nás nepříjemné změny.

Některé lekce podzimního semestru nahradíme workshopy, termíny budete moci vybírat z více možností.

Další lekce budou probíhat ve stejný den a hodinu, kterou jste si původně objednali. To se stane ve chvíli, kdy se uvolní vládní opatření a nařízení krajské hygienické stanice na tolik, že pořádání kurzů bude možné. Ve hře je i protažení klasických semestrů do léta, případně podzimu. Vše bude záviset na vývoji situace.

Jak s tím vánočním dárkem? Poukaz má platnost jeden rok. Dostatečně dlouhá doba na uskutečnění kurzu i kdyby se zase něco podobného dělo.

Doufáme, že se relativně brzy uvidíme.

Ještě jednou děkujeme za vaši trpělivost, která nám umožňuje čelit dopadům tohoto období. Díky vaší trpělivosti totiž budeme moci ateliery znovu otevřít.

Zuzana za Atelier ŠUM