Léto se přehouplo do druhé půlky a tak pomalu napjatě očekáváme vývoj podzimních dnů

Dlouhé dny pomalu vystřídají delší noci a tak bude zase čas na tvoření.

Naplánujte si jak naložit s těmi krátkými a chladnými dny

Tady je naše nabídka tvořivých výtvarných kurzů pro dospělé a kroužků pro děti pro vaše podzimní a zimní dny.

V souvislosti ze strýčkem Coronou, který u nás zřejmě ještě nějaký čas zůstane, jsme se trochu změnili

Kurzy poběží od září do června podle rozvrhu celoročních kurzů, K tomu budou probíhat i krátkodobé výtvarné dílny. Kdo se bude chtít zdokonalovat doma, pro toho jsme připravili online kurzy Zde najdete jak živé online kurzyvýuková videa kreslení a keramiky tak přednášky z dějin šperku.

Jak to uděláme s novým semestrem prezenčních kurzů na podzim 2021

Hlásit se můžete na rok i semestr, jen opustíme dlouhodobé předplatné.  Předplatné nahradíme platbami na 5, či 10 lekcí, na které se budete moci registrovat v kalendáři. Kalendář k registraci vám zašleme po přihlášení do kurzů.  Budete se moci tedy pohybovat napříč kurzy s vámi zvoleným oborem. (Tedy např. zaregistrujete si keramiku v jednom týdnu na středu, čtvrtek, v dalším na pondělí). Zrušení rezervace bude možné 3 dny předem a to mailem. Pokud tak neučiníte, lekce vám bude počítána jako navštívená. Za to se omlouváme, ale jinak to nejde. Pomalými krůčky se tak po špičkách pokusíme projít co nejdelší časové období. Tedy ideálně semestr, či rok. Reagujeme tak na strýčka Coronu a případné vládní restrikce, které sice byly nezákonné, ale mohou nastat v jiné podobě. Ceny najdete v ceníku .

Prezenčně nebo online?

Jsme rovněž připraveni v případě nutnosti naše kurzy převést do online prostředí a vysílat pro vás živě v časech vašeho kurzu. Tedy se potkávat na dálku. Zjištění uplynulých měsíců, že energie skupiny funguje i v online prostředí je pro nás překvapivá. Je to pro nás posun. Našli jsme způsob, jak korigovat vaše umělecké snahy na dálku pomocí moderních technologií. Dokonce jsme zjistili, že se někdo tímto způsobem posouvá rychleji ve svých dovednostech, než při osobní přítomnosti.  Pochopíme ale, když se najde mezi vámi někdo, kdo se online lekcí nebudete chtít účastnit. I pro nás je samozřejmě vaše osobní přítomnost prioritou. Nicméně se domníváme, že rozvíjet své dovednosti online je možné i přínosné a určitě lepší, než sedět doma na gauči a být v depresi, že nic nejde. Myslíme si, že i další rok s covidem pro nás všechny bude výzvou, jak neztratit své zájmy a jak tvořit společně, třeba i na dálku. Jak zůstat i nadále kulturními bytostmi.

Ateliér jen pro vás

Pro naše bývalé klienty nabízíme otevřený atelier pro vaše tvoření v dopoledních a odpoledních hodinách. Stačí napsat na mail

Pojďte do toho s námi

Přihlašte se do kurzů malování kreslení.
Přihlašte se do kurzů keramiky.
Přihlašte se do kurzu šperku.
Přihlašte se do kurzu vitráže.
Přihlašte se do textilních kurzů. nebo do kurzu ruční knižní vazbakurzu grafikykurzu přípravy na architekturu, kurz cínovaných šperků.

Je libo kurz kratší? Pak se podívejte na výtvarné dílny.

Nebo online?

Kromě ročních akreditovaných kurzů pro učitele jsou akreditovány i jednosemestrální kurzy pro učitele.

Jsme zodpovědní a pečujeme o bezpečné prostředí. Jak fungování atelieru změnil covid? Jak to bylo u nás a jak se chráníme nyní najdete zde.

Nově nabízíme možnost individuálních lekcí pro děti. Dospělí jsou samozřejmostí. Vyberte techniku a dejte nám vědět. Vybereme termín vyhovující oběma stranám.

Pro koho jsou naše kurzy?

Pro děťátka, robátka, tetičky, babičky i dědečky, pro  dámy i pány, slečny i mladé pány.

Zkrátka pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od…..( zde prosím doplňte váš důvod) a ještě se při tom něčemu naučit a poznat nové přátele.

Proč si vybrat Ateliér ŠUM?

.Zameškané hodiny si můžete nahradit. Kurzy můžete kombinovat. Nevejdete se svým náročným týdnem do našeho rozvrhu? Svěřte se. Něco společně vymyslíme.

Výtvarné kurzy vedou výtvarníci s pedagogickou praxí.  Můžete přijít jen občas, můžete chodit celý rok. Kurzy jsou semestrální i hodinové.  Toto je Několik dobrých důvodů proč navštěvovat Ateliér ŠUM – Školičku u sv. Michala- výtvarné kurzy Praha.

Chcete poslat přihlášku?

Těšíme se na vás !

Nevíte, který kurz zvolit, pište, volejte…..

Více Zuzana Klápšťová, tel: +420-606 908 230, e-mail: piste@kurzyuzuzy.cz