Milí návštěvníci kurzů,

všichni jsme trochu zaskočeni z té nečekané pauzy. Venku si dál svítí slunce- tento týden obzvlášť pěkně. Kvetou stromy- tento rok obzvlášť brzo a ráno zpívá kos. Na druhé straně je zde ale nějaká potvora, které se také daří. Věřím, že si s ní za nějaký čas poradíme. V tuto chvíli ač neradi, ale vzhledem k současnému řádění “ COVIDa“, jsme nuceni do 17.4. zrušit konání našich kurzů. Před velikonocemi se ozvu s dalšími informacemi.

Předplacené zameškané hodiny si budete moci v tomto semestru nahradit. Tedy až opět budeme moci fungovat. Na způsobu náhrady se domluvíme až bude situace jasnější. Ve hře je konání letních víkendových výtvarných soustředění, i posunutí jarního semestru na léto. Nechci  ale předbíhat.

Nyní je důležité být ve zdraví a pokoji.

Chystáme nové články do blogu. Najdete tam nápady, postřehy zamyšlení.

A tohle je domácí úkol:

https://www.kurzyuzuzy.cz/blog/ Bude-li se Vám stýskat, v našem blogu najdete inspiraci na různé techniky, články o umění, návody pro dospělé i děti.

Jsme i na FB, tam se můžete pochlubit se svými domácími výtvarnými počiny. Uděláme si virtuální výstavu. Tak přispějte svým exponátem. Prosím posílejte mi Vaše výtvarné počiny:)

Link je zde https://business.facebook.com/Ateli%C3%A9r-%C5%A0UM-%C5%A0koli%C4%8Dka-u-sv-Michala-167440316777647/?business_id=359202240934786

Na víkendové kurzy se ptejte, ty budeme řešit podle aktuální situace.

Zůstaňme v kontaktu.

Přeji zdraví a těším se na shledání.

Za Ateliér ŠUM Zuzana