Naše výtvarné kurzy malování a kreslení mají nové lektorky

Dnes vám představím lektorku MgA Kristýnu Nejedlou Bujárkovou.

Najdete ji v  kurzu kreslení a malování pro dospělé, v odpoledním  kurzu pro seniory  Artklubu II. a v některých workshopech

Kristýna je malířka, která ráda cestuje. Svoji inspiraci tak čerpá z cestování a uměleckých rezidencí, například z Lindauer Art Residency na Novém Zélandu a EcoSuites Art Residency v Řecku.

Jste začátečník, nebo pokročilý malíř?

Kristýna se ve svých kurzech zaměřuje především na malbu a odkazuje v nich k důležitým obdobím dějin umění. Určitě vás zaujme svoji schopností jasně a stručně přiblížit techniky malby a kresby naprostému laikovi, ale i detailně probrat techniku s pokročilým kreslířem, či malířem. Takže odpověď na naši otázku je, přijďte, ať jste začátečník i pokročilý v kurzu najdete oba to svoje.

Na co se můžete v jejich kurech těšit?

Jako posluchači jejích kurzů se těšte jak na prohloubení svých uměleckých dovedností, tak na nové perspektivy. Kristýna se specializuje na malbu a grafiku, kde experimentuje s různými technikami a materiály, a tak vám bude dobrou průvodkyní ve vašem objevování výtvarného světa. Spolu s ní můžete objevovat nové umělecké možnosti.

Výstavy

Kristýniny obrazy si  mohli prohlížet třeba v Rinitawa Art + Histories Galleries na Novém Zélandu, či v Galerii Kmoch v Praze a v různých jiných galeriích.

Chcete Kristýnu a její styl výuky poznat osobně?

Přihlaste se do jejích lekcí kresby a malby v Ateliéru ŠUM. Její hodiny jsou plné tvořivosti a odborného vedení v oblasti výtvarného umění.

V galerii pod článkem najdete práce Kristýny.