Odpovídáte kladně na následující otázky?

Malujete doma na koleně? Kreslíte si při schůzích na kousky papíru? Hnětete si v kapse kamínek? Potřebujete ke svému spokojenému životu tvořit? Chystáte se na školu uměleckého směru? Rádi byste, aby vaše děti trávili smysluplně volný čas? Přijďte  do Ateliéru ŠUM.

Chcete znát odpověď?

Proč nepoužít Ittenův barevný kruh pro neplavce? Přihlašte se do kurzů malování kreslení.
K čemu použít kulmík? Přihlašte se do kurzů keramiky.
Kdy se po zvolání anka neotočí Anička? Přihlašte se do kurzu šperku.
Kdy můžete mít v ruce diamant, i když bude ostrý jako chilli paprička? Přihlašte se do kurzu vitráže.
Kdy k česání použít krample a nikoli hřeben? Přihlašte se do textilních kurzů.

Odpovědi na tyto a mnohé další otázky dostanete v Ateliéru ŠUM Praha 1 v uměleckých kurzech. Jako například v Kurzu malování, kurzu kreslení, kurzu šperk,  kurzu keramiky, kurzu ruční knižní vazba, kurzu grafiky, kurzu přípravy na architekturu

Kdy se přihlásit?

Přihlášky na semestrální kurzy se začátkem od 19.9. 2022 přijímáme od 15.8.2022.

Na letní šperk se můžete hlásit po celé léto.

Proč si vybrat Ateliér ŠUM?

.Zameškané hodiny si můžete nahradit. Kurzy můžete kombinovat. Můžete zvolit předplatné na 10 lekcí, či na celý semestr. Na lekce se můžete registrovat, můžete tedy chodit pravidelně i nárazově. Dny můžete střídat i dodržovat svůj čas.

Výtvarné kurzy vedou výtvarníci s pedagogickou praxí. Můžete přijít jen občas, můžete chodit celý rok. Kurzy jsou semestrální i hodinové.  Toto je Několik dobrých důvodů proč navštěvovat Ateliér ŠUM –  výtvarné kurzy Praha,

Máte otázky?

Pište, volejte: Zuzana Klápšťová, tel: +420-606 908 230, e-mail: piste@kurzyuzuzy.cz přes léto se může stát, že odpověď nedostanete okamžitě. Záleží, jak hluboký bude les, či tůň. Mějte prosím strpení, ozveme se vám. Odpověď potřebujete okamžitě? Tak volejte :).

Začínáme v týdnu od 19.9. 2022. Těšíme se na vás.